İstanbul Fatura Basımı

Fatura Basımı – İstanbul Fatura Basımı – İstanbul Fatura Baskı – Fatura Baskı – İstanbul Fatura Basımı Fiyatları

Firmamız 38 senelik matbaacılık tecrübesi ve maliye ile anlaşmalı matbaa sıfatı ile Topkapı 2. Matbaacılar Sitesinde bulunan, son teknoloji matbaa makineleri donatılmış üretim tesisinde  uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Hassasiyet gerektiren bir işlem olan fatura basımı hizmeti için basımı yapan firmanın maliye ile anlaşmalı matbaa sıfatı taşıması ilk koşuldur.

Maliye ile anlaşmalı matbaa firmaları yalnızca bağlı bulunduğu ilde faaliyet gösteren firmalara fatura basımı hizmeti vermektedir. İstanbul ilinde bulunan firmamız bu nedenle sizlere sadeec İstanbul Fatura Basımı hizmeti verebilmektedir.

Hem Anadolu yakası, hemde Avrupa yakası için fatura basımı hizmeti veren firmamız, en kaliteli hizmeti sizlere sunabilmek adına tüm gücü ile çalışmaktadır.

Firmamız İstanbul Fatura Basımı hizmetinde en uygun fiyatları sizlere sunmanın yanında, en kaliteli malzemelerle üretim yaparak mağduriyetinizi önlemek adına çalışmaktadır.

Firmamız maliye ile anlaşmalı matbaa sıfatından dolayı, fatura basımı işlemlerinizi online olarak maliye bakanlığına bildirmektedir. Online olarak bildirimi yapılan faturalarınız teslim edildiği andan itibaren gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

İstanbul Fatura Basımı işlemlerinizde güvenlik amacı ile bazı evraklar istemekteyiz. Bu evraklar;

Şahıs Firmaları İçin;

 1. Vergi Levhası
 2. Kimlik Fotokopisi
 3. İmza Sirküleri
 4. Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi

Şirket Firmaları (Anonim Şirketleri , Adi Ortaklıklar, Limited Şirketleri vc.)

 1. Vergi Levhası
 2. İmza Sirküleri
 3. Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi

Fatura basımı resmi bir evrak olduğu için üzerinde bulunması gereken bazı bilgiler vardır.

Fatura; Bir malın satışı yada verilen hizmet sırasında düzenlenmesi gereken resmi bir evraktır. Bu evrakta satıcı firmanın ünvanı, iletişim bilgileri, vergi dairesi ve numarası, (şirketlerde ticaret sicil numarası), faturanın düzenleme tarihi, fatura edilen iş konusu, birim fiyatı ve toplam tutarı, kdv oranı ve miktarı, genel toplam (rakam ile) ve genel toplam (yazı ile) bulunmalıdır.

Faturalarınızda en önemli husus tasarımdır. Faturanızın tasarımının kaliteli olması firmanızın iyi bir şekilde temsil edilmesini sağlar. Ticari hayatınıza olumlu katkılar yapar.

İstanbul ilinde her türlü ihtiyaca uygun fatura baısmı hizmeti vermekteyiz. Sıralamak gerekir ise;

 • İstanbul Ciltli Fatura Basımı
 • İstanbul Sürekli Form Fatura Basımı
 • İstanbul Lazer Yazıcıya Uygun Fatura Basımı
 • İstanbul Slip Fatura Basımı
 • İstanbul E-Ticaret Fatura Basımı

Fatura basımında iş akışı maksimum 3 günlük bir süreçtir. Bu süreçte faturalarınız hazırlanır ve tarafınıza teslim edilmeye hazır hale gelir. İş akışı şemamızı inceleyerek bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Fatura Basımı İşlemlerinde İş Akışı
İstanbul Fatura Basımı İşlemlerinde İş Akışı