İrsaliyeli Fatura Basımı

İrsaliyeli Fatura Basımı işlerinizde Tanıtım Matbaacılık olarak uygun maliyetli ve işinize en uygun çözümleri üretmekteyiz. Sizin için en çok vakitten ve nakitten tasarruf ettirecek irsaliyeli fatura basımı yöntemini sunuyor, tasarımdan üretime bir çok alanda profesyonel destek sunuyoruz.

İrsaliyeli fatura basımı ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçerek irsaliyeli fatura basımı için gerekli evraklar alanında belirtilen evrakları ve ek olarak varsa daha önceden kullandığınız irsaliyeli fatura taslağının grafiği veya taraması, logonuz, iletişim ve banka bilgilerinizi bize ulaştırmak. Ekibimiz grafik aşamasından maliye bildirim aşamasına kadar her ayrıntı ile titizlikle ilgilenerek irsaliyeli fatura basımı işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.

İSTANBUL İRSALİYELİ FATURA BASIMI

Firmamız İstanbul ilinde yetkili anlaşmalı matbaa firmasıdır. Bu nedenle yalnızca İstanbul ilinde faaliyet gösteren, yani İstanbul vergi dairelerine bağlı firmalar için irsaliyeli fatura basımı hizmeti verebilmekteyiz. İstanbul vergi dairelerine kayıtlı müşterilerimiz için irsaliyeli fatura basımı dışında diğer tüm resmi evrakların basımı hususunda da profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktayız. Bunun yanı sıra İstanbul’un tüm ilçelerine teslimatımız mevcuttur.

İRSALİYELİ FATURA BASIMI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

İrsaliyeli fatura basımı için anlaşmalı matbaa firmasına vermeniz gereken bir takım evraklar vardır. Bu evraklar tamamen sizin güvenli bir şekilde fatura basımı yaptırmanız için maliye bakanlığı tarafından belirlenmiştir. Bu evrakları maliye ile anlaşmalı matbaa firma yetkilileri dışında kendini ajans olarak tanıtan veya anlaşması bulunmayan matbaa firmalarına teslim etmeyiniz. Bu hem size cezai yaptırımlar getirebilir hemde kötü niyetli insanların eline geçmesi halinde zor durumda bırakabilir.

İrsaliyeli Fatura Basımı Yaptırmak İsteyen Şahıs Firmaları Bize Aşağıdaki Evrakları Ulaştırmalıdır.

  1. Vergi Levhası Fotokopisi
  2. İmza Sirküleri Fotokopisi
  3. Kimlik Fotokopisi
  4. Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi

Fatura Basımı Yaptırmak İsteyen Şirketler (Kollektif, Limited, Anonim Şirketleri) Bize Aşağıdaki Evrakları Ulaştırmalıdır.

  1. Vergi Levhası Fotokopisi
  2. İmza Sirküleri Fotokopisi
  3. Şirket Müdürü Kimlik Fotokopisi
  4. Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi
  5. Ticaret Sicil Gazetesi

İrsaliyeli Fatura Basımı İşlemleriniz için işleriniz için 0212 544 30 26 – 0532 517 40 69 – 0532 377 74 92 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir, tasarım desteğinden üretime kadar profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.