38 Senelik meslek tecrübesi ile sektör faaliyetlerine Tanıtım Matbaacılık ünvanı ile devam eden firmamız, 2007 yılından beri şuan faaliyet göstermiş olduğu Topkapı 2. Matbaacılar Sitesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız maliye ile anlaşmalı matbaa olup, tüm matbuu evraklar ve reklam ürünlerinin yanı sıra fatura, sevk irsaliyesi vb. resmi evrakların üretiminde de maliye bakanlığı tarafından yetkili olarak hizmet vermektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, son teknoloji matbaa makinaları ve işinde uzman personeli ile hizmete devam etmektedir.

Firmamız matbaa sektörünü günün koşullarına uygun olarak internet ortamına taşımak, gerekli tanıtım ve bilgileri içeren web siteleri ile resmi evrak basımları ile ilgili müşterilerini bilgilendirmek adına başlattığı faturabasimi.com web sitesini geliştirerek, site üzerinden veya telefon ile alınan siparişleri adresinize teslim eden bir portal haline getirmeyi hedeflemektedir.

Binlerce olumlu referansı bulunan firmamızın hizmetinden memnun kalmanızı ve referanslarımız arasına katılmanızı temenni ederiz.

 

Saygılarımızla..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir