Tanıtım Matbaacılık olarak 40 senelik matbaa sektörü tecrübesi ve maliye ile anlaşmalı matbaa sıfatı ile A4 3’lü Fatura | E-Ticaret Fatura Basımı işlerinizin basımı ve üretimlerinde sizlere profesyonel çözümler sunmaya devam ediyoruz. E-ticaret fatura basımı dışında sizlere her türlü resmi evrak basımlarınız için hizmet vermekteyiz.

E-Ticaret Fatura Basımı

E-Ticaret fatura üretimi sayesinde fatura maliyetlerinizi düşürmenin yanı sıra toner maliyetlerinizden %70 oranında tasarruf etmenizi ve zamandan da %50’ye varan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. 3 veya 4 nüsha yazılan bir faturayı tek nüshada yazdırmak sizlere hem zamandan hemde maliyetlerden kazanç sağlamaktadır.

A4 3’lü Fatura Basımı

E-Ticaret fatura basımlarınız tek bir kağıt üzerinde 3 veya 4 nüshanın bulunması ile oluşur. Bu nüshalar printer da tek seferde yazıldıktan sonra aralarındaki perforaj sayesinde birbirinden kolaylıkla ayrılmaktadır. Bu nüshalar karışmaması adına her biri farklı renkte yapılabilmektedir. Ayrıca E-Ticaret’de zorunlu olan iade formları, faturaların müşteri nüshasının arka yüzüne yapılarak ekstra maliyetlerden kurtulunur ve faturalarınızın daha modüler olarak kullanımı sağlanır. Aşağıdaki grafik üzerinden 3’lü faturanın mizanpajı hakkında fikir edinebilirsiniz.

 

Kimler İçin Daha Uygundur?

E-Ticaret Fatuaları e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmaların yanı sıra, mağazacılık sektörü, bilişim sektörü, teknoloji firmaları vb. bir çok alanda yaygınlaşmıştır. Fatura kullanımları sık olan firmalarda tasarruf amaçlı 3’lü fatura kullanımlara geçiş yüksek düzeydedir.

E-Ticaret Faturası Basımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tecrübesiz matbaa firmaları e-ticaret fatura basımlarında nüsha aralarındaki perforajları eski yöntemlerle yapmaktadır. Bu uygulama sonucu faturalarda printerda takılma ve yırtılma sorunu yaşanmaktadır. Ayrıca kullanılan kağıt kaliteside bir başka unsurdur. Kullanılan kalitesiz kağıtlar sonucu printerda ısı ile karşılaşan faturalarda kırışma sorunu ve yine printerda takılma sorunu oluşmaktadır. Bu sorunları yaşamak istemiyorsanız fatura basımlarınızda firmamız ile irtibat kurmanız yararınıza olacaktır.

E-Ticaret Faturası Basımında Sizden hangi evrakları istiyoruz?

Şahıs Firmaları İçin (Adi Ortaklıklar);

  • Vergi Levhası
  • İmza Beyannamesi
  • Son KDV Tahakkuk Fişi
  • Kimlik Fotokopisi

Şirketler İçin; (Limited, Anonim, Kollektif vb.)

  • Vergi Levhası
  • İmza Sirküleri
  • Son KDV Tahakkuk Fişi
  • Ticaret Faaliyet Belgesi

E-Ticaret Fatura Basımı işleriniz için 0212 544 30 26 – 0532 517 40 69 – 0532 377 74 92 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir, tasarım desteğinden üretime kadar profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.